prepravce

Hančova Bouda

Hančova Bouda Adresa:
Benecko 32
Benecko
51237

IČO: 1234567
DIČ: 1234567
WWW: www.hancovabouda.cz
Kraj: Liberecký
Okres: Semily

Telefon: +420 481 582 632
Fax: +420 481 582 632
E-mail: hancovabouda@quick.cz

Hančova bouda je na mírném svahu uprostřed luk a lesů a přece blízko silnice. Útulné pokojíky se sociálním zázemím, v každém okně rozhledna.

Tady se budete mít dobře – na Hančově boudě brzy zdomácníte, opravdu pookřejete. Hančova bouda je na mírném svahu uprostřed luk a lesů a přece blízko silnice. Útulné pokojíky se sociálním zázemím, v každém okně rozhledna. Tady Vaše unavené nervy najdou odpočinek a osvěžení. U Hančů si pochutnáte na dobré a vydatné domácí stravě. Až Vás překvapí výběrem různých pochoutek.


Hančova bouda nabízí ubytování v 18x dvoulůžkových, 4x třílůž- kových a 2x čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC. Restaurace s dominantou krbu v průčelí Vás přímo obejme svojí pohodou. Staré dřevo Vám připomene krásu zašlých časů.


Určitě vyčerpaní cestováním nebo sportem si vychutnáte dobře ošetřená piva a dobrá domácí jídla. Naši kuchaři se snaží, trochu v protikladu dnešní doby, vařit podle kuchařského umění z dob našich babiček. Vaše ratolesti se můžou vyřádit v dětském koutku a pakliže nechtějí vynechat hodiny klavíru, rádi jim umožníme hrát na našem.


Plánujete-li školení pro Vaší firmu, rádi Vám poskytneme prostory pro skupinu až 50 lidí.

Léto: zahradní restaurace pro dospělé a dospělejší, rozsáhlé louky pro skotačení malých i mladých, golfové hřiště, výlety na kole, vyjížďky na koních. Léto je prostě ideální pro rodiny s dětmi.

Zima: lyže, lyže, lyže …

Hančova Bouda Hančova Bouda Hančova Bouda Hančova Bouda Hančova Bouda

Přihlášení pro partnery

Jméno:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 19897. Archiv anket.