prepravce

Premiant City Tour s.r.o.

Adresa:
Palackého 1
Praha 1
11000

IČO: 26726815
DIČ: 26726815
WWW: www.premiant.cz
Kraj: Praha
Okres: Praha hl.m.

Telefon: 606600123
Fax: 224946922
E-mail: info@premiant.cz

Premiant City Tour -cestovní agentura organizující celoročně pravidelné okružní jízdy Prahou a výlety do okolí Prahy pro jednotlivce i skupiny s profesionálními průvodci v šesti světových jazycích.

Premiant City Tour -cestovní agentura organizující celoročně pravidelné okružní jízdy Prahou a výlety do okolí Prahy pro jednotlivce i skupiny s profesionálními průvodci v šesti světových jazycích. Na trhu v oblasti cestovního ruchu působíme již od r. 1992. Firma má v současné době více než 40 stálých zaměstnanců.Prague Sightseeing Tours - Excursions: Karlštejn Castle, Konopiště Castle, Český Krumlov - UNESCO listed town, Karlovy Vary, Bohemian Glassfactory, Terezín Memorial, Kutná Hora - UNESCO listed town, Hluboká + České Budějovice, Telč, Český Šternberk,Cruises on Vltava river, Prague by Night,Folklore Wine Party.All tours guided by professional guides ( English, German, French, Russian, Italian, Spanish)


Produkty firmy:
Okružní jízdy Prahou a výlety do okolí Prahy .
Výlety: Karlštejn , Konopiště , Český Krumlov - UNESCO , Karlovy Vary, sklárny Nižbor, Terezín , Kutná Hora - UNESCO , Hluboká + České Budějovice, Telč, Český Šternberk, plavby po Vltavě , Praha v noci,folklorní večery, všechny jízdy a výlety jsou s průvodci hovořícími šesti světovými jazyky (Aj,Nj,It,Šj,Fr,Rj)

Přihlášení pro partnery

Jméno:
Heslo:
Zaslat zapomenuté heslo

Dopravní info on-line

Top nej firem

Prezident CR Zeman

Věříte prezidentovi ĆR Zemanovi?

Celkem hlasovalo 17205. Archiv anket.